Týdenní plán 18. – 22.6.2018  

Pondělí 18.6.
1.Plavání pro šk.rok 2017/18, Vodní svět Sareza, 8 – 8.45 hod., 2.A - Mydlářová (Hebronová), 2.C - Kulilová do 25.6.2018
2.Setkání přátel přírody – třídní projekt, hřiště Raketa Mar.Hory, 10 – 13.30 hod., 5.B – Onderková, Kubjatková od 6.vyuč.hod.

Úterý 19.6.
1.Mléko do škol – 8.45 hod pro žáky 1.stupně, 9.40 hod. pro žáky 2.stupně, Čapková
2.Knihovna – Dobrodružné cesty, 8 – 10.15 hod., 5.C – Fialová
3.Policie ČR – beseda, 1.hod. 2.A – Mydlářová, 2.hod. 2.B – Horáková, 3.hod. 2.C – Kulilová 

Středa 20.6
1.Hasík – 1.hod. 2.C – Kulilová, 2.hod. 2.B – Horáková, 3.hod. 2.A – Mydlářová
2.Olympijský běh T-Mobile – Sad Milady Horákové, 9 – 11.40 hod., odchod ze školy po 1.hod., výuka pokračuje od 5.hod., 5.A – Hebronová, 5.B – Onderková, 5.C – Dvořáček, 9.AB – dívky
3.Knihovna – O moři, 10 – 12 hod., 3.B - Horák 

Čtvrtek 21.6.
1.Knihovna – Překvapení, 8.30 – 11 hod., 1.B – Valníčková 

Pátek 22.6.
1.Exkurze – Brno, Veveří, 5.A – Šmídová, 5.B – Onderková, odjezd 6.20 hod. z Ostrava - hlavní nádraží, příjezd 17.02 hod. Ostrava – hlavní nádraží
2.Exkurze Landek – důl Barborka, 8 – 12.35 hod., 4.A – Uličná
3.Trampolíny + parKour, hala Kunčice, 7.30 – 11.40 hod., 8.B - Húsková
4.Toulavé boty – Hrčava, Valošková, 22. – 24.6. 

Různé:

1.Ovoce do škol – 8.45 hod pro žáky 1.stupně, 9.40 hod. pro žáky 2.stupně, Čapková, 26.6.
2.Polanecké rybníky – sraz v 7.30 hod., odchod od ZŠ v 7.50 hod., návrat do 12.30 hod., 3.C – Rokytová, 25.6.
3.Rodilí mluvčí USA, třídnické hodiny v 8. a 9.třídách, jazyková učebna, Nováková, 25.6.
4.Hasík – 6.třídy, po 1 vyuč.hodině, 26.6.
5.Exkurze – ZOO Lešná, 7 – 18 hod., 8.A – Hudcová, 26.6.
6.Exkurze – Trojanovice Tarzanie, 7.30 – 16 hod., 7.A – Mikulenková, 7.B – Pokludová, Davidová, 26.6.
7.Exkurze – Landek park, odchod od školy v úterý v 8 hod., návrat středa 12.35 hod., 8.B – Húsková, 26. – 27.6.
8.Exkurze – Rožnov pod Radhoštěm, 8 – 16.30 hod., 4.A – Uličná, Špacírová, 4.B – Švidernochová, Onderková, 27.6.
9.Exkurze – Brno, 9.A – Mertová, Valošková, 9.B – Martínková, 27.6.
10.Svět techniky – Ínávorfiš aneb tajemství utajených zpráv, 8.30 – 10 hod., sraz u školy v 8 hod., 5.C – Fialová, 28.6.
11.Exkurze – Lanové centrum Olomouc, 7 – 16 hod., cena 500 Kč, 6.C – Šebesta, 28.6.
12.Vysvědčení – 1.vyuč.hod. pro 1. – 8.třídy, slavnostní ukončení pro 9.ročníky v 9 hod., hala, 29.6.
13.Třídnické práce pro 1.stupeň do 11.40 hod., obědvají nejdříve nedružinové děti, pak ŠD, pro 2.stupeň do 12.35 hod., obědy po 5.vyuč.hodině, 25. – 28.6.