Hlavní 2016 -2017

Hlavní 2016 -2017 (46)

Základní škola Ostrava, Nádražní 117, p.o. pořádá Prázdninovou školní družinu - Jako akci alternativního trávení volného času

Toto hřiště bylo vybudováno pro využití volného času Vašich dětí. Pro příjemný a nerušený pobyt Vás žádáme o dodržování podmínek toho řádu. Dětský areál je určen výhradně pro děti do 12 let v doprovodu rodičů či zodpovědné osoby starší 18 let. 

 

1. Areál je pro veřejnost otevřen od dubna do října od  9:00 do 19:00, prodloužení možné po osobní dohodě se správcem či na vrátnici školy.

Vážení rodiče,

zápis do 1. tříd bude letos probíhat až v pondělí 3. a úterý 4. dubna 2017. Bližší aktuální informace a možnost rezervací bude na našich stránkách v polovině měsíce března. Věřím, že posun termínu do příznivějšího období ocení naši malí i velcí klienti. 

Vážení učitelé, milí žáci, dovolujeme si Vás i letos požádat o účast na dobročinném projektu, jehož cílem je opět získání finančních prostředků na pomoc při léčbě vážně nemocných dětí v ČR.

 

Jako každoročně podpoříme fond SIDUS pro nemocné a potřebné děti zakoupením výrobků dle přiložených plakátků. Hra pro děti za 40 Kč a gumové náramky se zvířátky za 35 Kč. Zakoupit můžete v kanceláři ZŘŠ Burové. Děkujeme za pomoc!

can zoloft cause night sweats
S účinností od 01.11.2016 můžete provádět přihlašování a odhlašování stravy prostřednictvím webové aplikace www.estrava.cz nebo pro mobilní zařízení m.estrava.cz
cialis viagra opinie