Turistický kroužek „TOULAVÉ BOTY“ zahajuje letos již 5. sezónu. Organizaci a realizaci zajišťují, v rámci svého volného času, paní vychovatelky Táňa Valošková /odd. Tučňáci/ a Zuzka Pálková /odd. Mimoni/. V minulém školním roce jste se, v době naší nepřítomnosti, mohli setkat i s dalšími „novými“ tvářemi - paní asistentkou Drahuškou Špacírovou a paní vychovatelkou Luckou Sládkovou /odd. Rybičky/.

Náplň kroužku sestává z pěší turistiky, návštěv sportovních zařízení a výchovně vzdělávacích akcí. Každoročně se snažíme program obohacovat o nové, pro děti zajímavé aktivity. „Touláme“ se jednou měsíčně, převážně v soboty. Rodiče neplatí za vedení kroužku, platí pouze vybranou akci. 

Standardně přijímáme žáky třetích a vyšších ročníků, družinové i nedružinové děti.V případě požadavku na přijetí mladších dětí je důležité, aby zvládli základní sebeobsluhu a náplň programu. Velmi nás těší stálý zájem o kroužek. Hlavním cílem toulavých bot je, aby se pro děti pohyb stal přirozenou součástí života, relaxací i radostí zároveň.


Kontakty: Valošková Táňa, tel. 773 979 834 Pálková Zuzana, tel. 773 002 678
Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
WEB: zszelena42.cz > záložka DRUŽINA > Toulavé boty
FOTKY: Facebook – uzavřená skupina
Do vyhledávače napište TOULAVÉ BOTY /všechna písmena jsou velká/ a nedávejte "enter" ale lupu.
Webové stránky naší školy, viz výše, výběr z fotek

1.      TOULÁNÍ

 

30. října. 2019

PODZIMNÍ PRÁZDNINY

 

PONY   RANČ VRABLOVEC

 

2.      TOULÁNÍ

listopad 2019

Palkovické Hůrky

3.      TOULÁNÍ

prosinec 2019

 Vánoční trhy, bruslení, Radniční věž,

kočičí kavárna Ostrava 

4.      TOULÁNÍ

 leden 2020

Bazén Brušperk, Lasergame Ostrava

5.      TOULÁNÍ

únor 2020

Hrčava

6.      TOULÁNÍ

březen 2020

Prašivá

7.      TOULÁNÍ

Duben 2020

 ZOO Olomouc 

8.      TOULÁNÍ

8. - 10. 05. 2020

 Společný program se spřáteleným DDM Úvaly

DOV – Svět techniky

Landek

9.      TOULÁNÍ

 

 červen 2020

 

 Hurá na kolo