FC Baník Ostrava byl osloven Mateřskou školkou Paprsek https://www.mspaprsek.eu/ s vypracovaným projektem k vybudování Smyslové a přírodní zahrady. Baník Ostrava by rád tuto akci podpořil a peníze na tento projekt zprostředkoval. Částka na vybudování zahrady je 110.000,- Kč. Baník se proto rozhodl tento projekt podpořit a spojit s jejich Baníkovským dnem dětí. Vybraná částka poputuje na vybudování této zahrady. I náš školní parlament se k této aktivitě připojil a připravil pro návštěvníky dětského dne 600 balených perníčků s logem našeho milovaného klubu.

 

promo banik den deti

Jak získáme finanční prostředky:

Dobrovolné vstupné - každý kdo přispěje dostane na ruku pásku s číslem a každou hodinu vylosujeme jednoho účastníka, který obdrží originál dres podepsaný daným hráčem.
Tombola – bohatá tombola bude probíhat po celý den, v průběhu moderátor bude vyhlašovat čísla a ceny budeme předávat, ceny do tomboly zajišťuje marketingové a obchodní oddělení FC Baník Ostrava spolu s Partnery.
Štěstíčko – děti na základních školách vyrobily drobnosti, a za symbolickou částku budeme toto štěstí prodávat. Jsou tam i drobnosti od našich partnerů.
Hráči A týmu a realizační tým se budou finančně podílet a přidají vybranou částku z kabiny.

Akce bude moderována moderátorem, bude postavěná stage, celý prostor bude nazvučený.

 

Stánkový prodej: 

  • Nealkoholické pivo – birel, spolu s čepovanou malinovkou a další nealko nápoje,
  • Občerstvení typu, hranolky, párek v rohlíku, guláš a apod,
  • Naše maminky z Akademie FCB budou prodávat své napečené buchty, koláče apod.
  • Budeme mít i stánek s kávou a čajem,
  • Další stánek bude na štěstí
  • Stánek s vystavenou tombolou
  • Fanshop stánek FC Baník Ostrava
  • DOV – dolní oblast Vítkovice budou mít svůj stánek kde budou probíhat pokusy a triky, které si děti mohou sami vyzkoušet
  • Stánek s náborem dětí do fotbalového klubu FC Baník Ostrava,
  • Přijede i hasičské auto, kde se mohou děti podívat co vše v takovém autě je.

 

Pro děti je připraveno spoustu sportovní zábavy v podobě stanovišť, které budou zaštiťovat naši nejlepší trenéři Akademie FC Baník Ostrava spolu s e svými svěřenci. Na každém cca 8-10 stanovišť bude každé dítě odměněno drobností, vyplní si kartičku a na základě splnění všech stanovišť si může přijít vybrat štěstí zdarma a bude mu také vyplněn speciální a jedinečný CERTIFIKÁT.