Portál Kamdětmi.com připravil kreativní soutěž pro malé školáčky, kteří se ve vyučování seznamují s počítáním času. Rádi bychom je společně v tom co možná nejvíce podpořili a motivovali a zároveň i šířili osvětu o tom, že ručičkové náramkové hodinky stále patří na ruce školáků a na rozdíl od mobilů je mohou doprovázet po celé vyučování.

 

Když jsme byli malí my, první hodinky pro nás byly velkým krokem, ze kterého jsme se zároveň velmi radovali. Věříme, že výhra je proto skutečně silnou motivací a děti a jejich pedagogy bude soutěž hodně bavit.

Vítězná třída obdrží hodinky pro všechny žáky a paní učitelku. Všechny hodinky jsou značky Swatch, děti obdrží speciální z dětské řady této tradiční švýcarské firmy. Navíc, vítězná třída získá do své třídy zároveň velké hodiny, které si budou moci žáci dotvořit.

Úkolem třídy bude vytvořit (nakreslit či jinak vyrobit) vysněný design hodinek a tyto vysněné hodinky nám poslat. Je samozřejmě zcela na vyučujícím, zda tvorbu zařadí do výtvarné výchovy, třídnické hodiny či jiného předmětu. Může jít o velkou kresbu, do které se zapojí celá třída nebo budou tvořit žáčci samostatně a vyučující pak vybere (max.) 3 nejzdařilejší, které nám zašle.