Adresa: Hotel Neptun, Malá Morávka 185, 793 36 Malá Morávka
http://www.hotel-neptun.cz/
Kontakt: +420554273071, +420777290714
Odjezd: 18.1.2020 v 9 hod., od ZŠ
Sraz: 8.30 hod. u ZŠ
Příjezd: 31.1.2020, cca 12 hod., ke škole (odjezd z hotelu v 10 hod.)


Požadavky a doporučení k ozdravnému pobytu:
●Seznam doporučených věcí: „domácí oděv“ (tepláky, trika – krátký i dlouhý rukáv, mikiny), na spaní teplé pyžamo, přezůvky, sportovní obuv, pohodlné boty na turistiku - zimní, pohodlné dlouhé zateplené sportovní kalhoty a funkční zimní bunda pro aktivní pobyt venku, teplé spodní prádlo, teplé podvlékací prádlo, fleecová bunda, svetr, teplé ponožky, zimní čepice, rukavice, zimní šála, sluneční brýle, krém proti slunci – zimní na obličej, plavky – v případě návštěvy sauny či krytého bazénu. Pro lyžaře vybavení na lyžování (snowboardový kurz nebude), pokyny pro LVK předá Mgr. Dvořáček.
Věci na pobyt sbalit nejlépe do jednoho kufru či sportovní tašky.
●Další: hygienické potřeby, ručník, osuška – v případě návštěvy sauny či bazénu, menší batůžek na výlety, plastovou láhev na pití, „kostým“ – na „maškarní diskotéku“, společenské hry – karty, kostky, knížky……
kapesné dle uvážení
●Školní balíček: žáci se budou minimálně 6 dní učit, pomůcky – rozvrh hodin, sešity, knihy (nahlásí žákům třídní učitel), prázdný sešit či volné listy, psací potřeby, pravítko, pastelky…
●Zdravotní balíček: náplasti (s polštářkem), obinadlo, elastický obvaz, ŠÁTEK NA KRK a igelitový sáček (na zábal proti kašli), léky dle vašeho uvážení – např. KAPKY do nosu proti rýmě a na kašel, léky na nevolnost v autobuse, BALZÁM NA RTY, PAPÍROVÉ KAPESNÍKY na celý pobyt!!
DO AUTOBUSU SÁČEK NA NEVOLNOST!!
●Pravidelné léky, které Vaše dcera (Váš syn) užívá, s přesným rozpisem doby užívání. Vše uvést do „Zdravotní karty“. Na místě pobytu si je převezme zdravotník.
●Každé dítě musí před odjezdem odevzdat:
- písemný souhlas rodičů s účastí dítěte na ozdravném pobytu
- vyplněnou zdravotní kartu
- maximálně 1 den staré potvrzení o bezinfekčnosti (podpis rodičů)
- průkaz pojištěnce – kopie kartičky (nejpozději v den odjezdu)
- potvrzení o zdravotní způsobilosti od lékaře (platnost 2 roky – minimálně do 31.1.2020)
- potvrzení o odborném seřízení lyží (jen lyžaři)
●Doporučení: nedávat dětem drahé věci (zlaté řetízky, prstýnky, drahé mobily, mp3, notebook,…apod.). Pokud ano, pak na Vaši zodpovědnost. Škola ani pedagogičtí pracovníci neručí za osobní věci žáků, jejich ztrátu či odcizení. Žáci si nemohou vzít boby ani sáně, po zvážení můžete dětem přibalit do kufru či tašky lopatu na bobování.
●Sponzorování soutěží na ozdravném pobytu: drobné dárky – sladkosti, přívěsky na klíče, kancelářské potřeby, sportovní potřeby, hračky, samolepky…atd. můžete donést osobně či poslat po dítěti třídnímu učiteli, vedoucímu ozdravného pobytu nebo do kanceláře školy.
Upozornění – V případě onemocnění dítěte nebo pokud dítě poruší pravidla chování (drogy, alkohol, sexuální chování, ničení majetku, úmyslné poškození svého zdraví a zdraví svých spolužáků, …), zajistí zák.zástupce jeho okamžitý individuální odvoz domů na vlastní náklady. Rovněž odpovědnost za škody, které způsobí dítě, a povinnost uhradit náklady na opravy má zákonný zástupce.


Vedoucí pobytu: Marie Paličková

e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., mobil:725 059 490