Představujeme Vám projekt ČESKÉ ASOCIACE ŠKOLNÍCH METODIKŮ PREVENCEŽít život bez drog“, jehož cílem je upozornit na problematiku zneužívání drog a úlohu protidrogové prevence.

Připravili jsme proto pro žáky dva butony (placky), které si mohou zakoupit a následně připnout např. na aktovku nebo bundu a tím všem v okolí ukázat, že chtějí žít život bez drog a bojují proti drogám. Placky mají velikost 65 mm, takže jsou dostatečně velké na to, aby byly dobře viditelné. Žáci si mohou vybrat ze dvou hesel: "ŘÍKÁM DROGÁM NE" a "ŽÍT ŽIVOT BEZ DROG". Navíc zakoupením placky finančně podpoří i děti v dětských domovech, jejichž rodiče jsou nebo byli drogově závislí.


JAK BUTONY (PLACKY) VYPADAJÍ

http://casmp.cz/Images/placka1.jpg         http://casmp.cz/Images/placka2.jpg           http://casmp.cz/Images/placka3.jpg


CENA BUTONU (PLACKY)

Cena za jednu placku činí 30,- Kč. 5 korun z každé prodané placky věnujeme dětem v dětských domovech, jejichž rodiče jsou nebo byli drogově závislí. Bližší informace butonů (placek) si můžete zobrazit zde (http://casmp.cz/placky.php ).
 

Bližší informace pro objednání: Ivo Bernát, kabinet OV - Ze, (2.poschodí, přístavba)