Vážení rodiče,
vaše dítě se v tomto školním roce zúčastní lyžařského výcviku, který pořádá naše škola. Výcvik bude pravděpodobně probíhat ve SKI areálu Myšák, Malá Morávka. Cena vleků není zahrnuta v ceně pobytu. Jedná se o částku cca 1600 Kč. Při velmi špatných podmínkách se místo lyžařského výcviku uskuteční kurz sportovně-turistický.


Peníze na vleky (1600 Kč) zaplatit třídním učitelům do 15. 1. 2020.
Povinná výbava: Lyže, lyžařské boty, hůlky, přilba, lyžařské brýle. Lyže je dobré chránit vhodným obalem. Pokud nemáte, pevně lyže svažte společně s holemi řemínky na lyže. Lyžáky sbalit do batohu nebo samostatné tašky (nesmí být volně). Vázání lyží včas zkontrolujte a nechte je odborně seřídit v jakékoliv autorizované prodejně nebo servisu. O kontrole si nechte vystavit potvrzení (odevzdat třídnímu učiteli) - NUTNÉ!!!!


Pokud nevlastníte lyžařské vybavení, je možné si je zapůjčit např. v Mariánských Horách (ul. 28. října 224, MADEJASPORT). Vybavení je již seřízeno (dodat pouze okopírovaný doklad o zapůjčení). Cena lyžařského setu plus přilba je 1120 Kč – po slevě, záloha 1000 Kč. Pro náš výcvik firma poskytuje slevu 20% na zapůjčení vybavení. Možnost vypůjčení nejdříve ve středu 15. 1. 2020 odpoledne a vrácení nejpozději v neděli 2. 2. 2020. K této slevě je nutné potvrzení školy (na požádání vystavíme). NEZBYTNOU SOUČÁSTÍ LYŽAŘSKÉHO VYBAVENÍ JE I PŘILBA (Z DŮVODU BEZPEČNOSTI). Dítě bez přilby a dokladu o seřízení lyží nebude mít přístup na svah!!!

Seznam doporučených věcí:
Na lyže – funkční spodní prádlo, funkční podvlékací triko a kalhoty, fleecová mikina (rolák), svetr, teplé ponožky, lyžařské kalhoty a bundu (nepromokavé), rukavice (náhradní), lyžařské brýle. Pod přilbu nepatří čepice, ale v případě chladného počasí doporučuji kuklu.


LVK: Vladimír Dvořáček (tel. 776 374511)