Chcete vylepšit své okolí? Máte nápad? Skvělé, my máme milion!

Chcete vylepšit své okolí? Máte nápad? Skvělé, my máme milion! Sepište to, získejte podporu ve svém okolí a projekt podejte. Společne tak zlepšíme NÁŠ OBVOD.

Participativní rozpočet je proces, v rámci kterého je veřejnosti umožněno rozhodovat o části rozpočtu městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz a podílet se tak na realizaci konkrétního projektu

nasobvod logo2

„Jedná se o první ročník participativního rozpočtu „Náš obvod“, do kterého se můžete zapojit úplně všichni. Buď najdete ve svém okolí „tu věc, co vás štve“ a dokážete vytvořit smysluplný projekt, který se s problémem popere a vaše okolí zkrášlí nebo vylepší, v ideálním případě obojí. Nebo se na podzim přijdete podívat na veřejnou prezentaci takovýchto projektů a pak pečlivě rozdělíte své hlasy v hlasování tak, aby vyhrál ten, který pro vás osobně bude nejlepší. Každý z vás bude mít šanci se zúčastnit“ (Ing. Rostislav Řeha, místostarosta městského obvodu Moravská Ostrava a Přívoz)

 

 Hlasuj zde