iskolazs 

 

 

 

iŠkola.cz: je univerzální webový školní informační systém naší školy, kde probíhá primární komunikace (učitel - žák - rodič) během uzavření naší školy. Milí žáci, sledujte aktuální stav na vašem účtu iŠkoly, usnadní vám to domácí přípravu během uzavření školy. Vedení školy i všichni vyučující sledují několikrát denně své pracovní e-maily a portál iŠkoly, můžete se na ně obracet s dotazy. Rádi vám pomůžeme.

Společně to zvládneme!


Výukové portály, které je možno využít k domácímu samostudiu a procvičování

 

Vážení rodiče, milí žáci,

všechny odkazy níže uvedené slouží jako náměty pro práci. Není to o tom, že byste se měli najednou všude registrovat. Snažíme se vám pomoci, každý si sám může zvolit, kde ho situace tíží nejvíce.

 AKTUALIZOVÁNO 22/03/2020/18:30

PNGfile01ALFBOOK: Interaktivní online testy pro školu. Univerzální kód pro školu: ucimesedoma

 

   

logo 2018 30

 ABAKU.CZ : Firma pro vás zpřístupnila zdarma jejich online aplikaci Abaku Education do konce školního roku. 

 

logo alterNakladatelství ALTER: zdarma elektronické verze vybraných titulů Nakladatelství ALTER a také 50% slevu na výukové programy, které lze využít při domácím vyučování a při přípravě na přijímací zkoušky. 

 

 

logo 1

ŠKOLA DOMA: Po dobu uzavření základních škol bude Česká televize pomáhat také žákům připravujícím se na přijímací zkoušky. V úterý a ve čtvrtek od 14 hodin, pomůže na programu ČT1 starším žákům, na něž čekají přijímací zkoušky na střední školy a víceletá gymnázia. Pořad Škola doma bude trvat 45 minut. V úterý se bude procvičovat čeština a ve čtvrtek matematika.

 

REDMONSTER

RED MONSTER: Vzhledem k uzavření škol jsou tyto kurzy naprosto všem zdarma. Naučte se doma to, co byste se učili ve škole. Jednotlivé kurzy obsahují kompletní učivo pro dané předměty a ročníky.

 

 

logo

UčíTelka: Česká televize spouští od pondělí 16. března unikátní pořad nazvaný UčíTelka.


 

uceni doma skola s nadhledem

 

Škola s nadhledem: online procvičování (zdarma)

 

 

didactaDidakta.cz: možnost zpřístupnění veškerého obsahu Didakty i pro domácí přípravu žáků, a to zcela zdarma ( o login a heslo požádejte svého třídního učitele)

 

 

 

LOGO AMOS 1

 NOVÁ ŠKOLA : online výuka pro žáky 1. ročníku přes YouTube

 

 

 

Logo 2084

MATIKA.IN: matematická prostředí pro žáky všech ročníků základních škol

 

 

 

scio 2SCIO: procvičování českého jazyka a matematiky pomocí krátkých testů pro děti od 3. do 9. třídy ZŠ

 

 

khanovaskola Khanova škola: jedná se o vzdělávací portál pro děti i dospělé. Jádro tvoří výuková videa Khan Academy, která pro vás překládáme a skládáme do promyšlených návazností tak, abyste si mohli užít souvislou výuku od úplných základů až po komplexní oborové znalosti. Vše zdarma a z pohodlí vašich domovů.

 

onlinecvOnlinecviceni.cz: Na těchto stránkách si můžete procvičit různé okruhy učiva českého jazyka a matematiky základních škol.

 

 

 

circleUTUMIMETO.ORG - Jediná online cvičebnice Vám pokryje vše podstatné. Její obsah je vždy aktuální a neustále se rozšiřuje. Návod pro rodiče a děti pro založení účtu na webu umimeto.org najdete ke stažení zde.

 

 

 

 

matyskova matematika logo zima 1320x210MATYSKOVA-MATEMATIKA.CZ: Naleznete zde výuková videa, která Vás provedou výukou matematiky od 1. do 5. ročníku základní školy. Stačí si vybrat díl Matýskovy matematiky a můžete si přehrát výuková videa vytvořená k jednotlivým stranám.

 

vcelka1VCELKA.CZ: Rodičům Včelka umožňuje procvičovat s dětmi čtení nebo jazyky odbornou a zároveň zábavnou formou na počítači, tabletu nebo telefonu. Momentálně je spuštěna akce Včelka pro všechny na 6 týdnů zdarma!


 

 

PRO PEDAGOGY:

 

 bezejmený bez názvu 1logo 2 cropped Snímek obrazovky 2020 03 15 v 13.58.25 1 ucimeonline  skype
prezi